Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

Moje služby

Tvorba individuálního rámcového jídelníčku

redukční a sportovní jídelníčky, výživa dětí, těhotných a kojících žen, jídelníček pro nabrání váhy či svalové hmoty

Tvorba Individuálního redukčního programu

za přítomnosti změn v jídelníčku, pohybové aktivitě a dalších aspektech životního stylu, bez doplňků stravy na hubnutí

Individuální jídelníčky na dálku - online

sestavení rámcového jídelníčku na míru online - konverzace i zaslání jídelníčku na vaši e-mailovou adresu

Jídelníček pro akutně i chronicky nemocné

diabetická, bezlepková, žlučníková, bezezbytková dieta, stravování při zvýšeném cholesterolu a krevním tlaku...

Konzultace stravování, výživové poradenství

výživové poradenství, konzultace jídelníčků, konzultace léčebných diet, konzultace jídelníčků v aplikaci kaloricketabulky.cz

Vyšetření celkového tělesného složení

zastoupení množství tělesného tuku, svalové hmoty a vody v organismu + zjištění energetické potřeby člověka

Zhodnocení vašeho stávajícího stravování

zhodnotím Vaše aktuální stravování na základě Vámi zapisovaného záznamu několikadenního jídelníčku

Přednášková a konzultační činnost

semináře ve firmách, psaní článků o stravování na zakázku nebo konzultace jídelních lístků pro stravovací provozy
ONLINE JÍDELNÍČEK NA MÍRU
3 500 Kč
Sestavení rámcového jídelníčku na míru online formou - přímo do Vaší e-mailové schránky
komunikace přes e-mail či telefonicky
zaslání podrobného dotazníku (tzv. výživové anamnézy) na Váš e-mail, podle kterého budu jídelníček sestavovat přímo Vám na míru a také dle Vašich přání
zpracování a zaslání jídelníčku + tabulky doporučených potravin + výživových doporučení a dalších materiálů na Váš e-mail
jídelníček je dlouhodobý a variabilní - můžete si vybírat z nesčetně kombinací potravin vždy dle Vaší chuti
sestavení jídelníčku do 5 pracovních dní
recepty a články o výživě průběžně na Váš e-mail
místo vyplňování dotazníku můžete požádat i o online setkání
CHCI VÍCE INFORMACÍ
objednejte si ho ještě dnes
ZÁKLADNÍ STRAVOVACÍ PROGRAM
6 000 Kč
Osobní konzultace 60-90 min. + sestavení jídelníčku do 5 pracovních dní + následná konzultace s přeměřením do 60 min.
úvodní setkání (60-90 min.)
měření celkového tělesného složení (tuková, svalová tkáň, voda...)
rámcový jídelníček na míru + tabulka doporučených potravin; výživová doporučení, materiál Jak nakupovat potraviny
následná konzultace s přeměřením celkového tělesného složení (do 60 min.)*
interaktivní kontakt - jsem Vám k dispozici i mimo osobní setkání na messengeru, WA a e-mailu
průběžné recepty, články o stravování, edukační materiály
frekvence kontroly po domluvě
na přání lze celé zrealizovat i online formou (přes videohovory)
CHCI VÍCE INFORMACÍ
sleva pro pár -10% z celkové ceny
Úvodní konzultace (osobně či online) *
1500 Kč
ÚVODNÍ KONZULTACE DO 90 MINUT
60-90 minut konzultace stravování, jídelníčku, výživové poradenství
v ceně možnost měření celkového tělesného složení z hlediska množství tuku, svalů, tělesné vody...
konzultace i diet léčebné výživy (bezlepkové diety, diabetické, žlučníkové, bezezbytkové...), stravování při potravinových intolerancích nebo autoimunitních onemocněních...
Následná konzultace (osobně či online) *
1000Kč
NÁSLEDNÁ KONZULTACE DO 60 MINUT
následná konzultace zakoupená samostatně (do 60 min. dle Vaší potřeby)
samostatné měření celkového tělesného složení z hlediska tuku, svalů, tělesné vody...
tvorba materiálů dle specifických přání klienta
větší úpravy a zásahy do mnou již vytvořených jídelníčků
Psaní článků; konzultační činnost; Dny zdraví ve firmách
tvorba článků na témata stravování a životního stylu na zakázku: 750Kč/hod
individuální konzultační činnost pro školy, firmy, stravovací provozy...: 750Kč/hod
"Dny zdraví" ve firmách - workshopy, přednášky, měření celkového tělesného složení... (pouze Plzeň): cena dle rozsahu

Ceník platný od 1. 9. 2023

* V případě nedostavení se na domluvený termín nebo zrušení domluveného termínu schůzky v čase kratším než 48 hodin,
je termín počítán za realizovaný (nebo je odpovídající částka naúčtována posléze).

Slova spokojených klientů

"Martina mě svým odborným, ale zároveň srdečným a pozitivním přístupem postupně přesvědčila, že lze změnit léta špatného stravování téměř jako mávnutím proutku. A bezbolestně. Nyní už věřím, že si současnou váhu udržím i do budoucna. Od ledna do září 2017 mi pomohla shodit 17 kg (vážím méně, než na konci střední ;)) a také jsem se zbavila spousta cm v problémových partiích. Pocit k nezaplacení! Proto se s ní budu ráda potkávat i při dalších konzultacích, protože vždy se dá něco zlepšit."
Jitka J.SW test manager
"Se službami Martiny jsem byla moc spokojená. Slečna Korejčková byla vždy moc příjemná a na každou schůzku jsem se těšila. Věnovala se mi na 100% a velmi mi pomohla nabrat pár kilo, což bylo pro mě dost obtížné. Nyní mám konečně svou vysněnou váhu a za to vděčím jen slečně Korejčkové. Jídelníček byl skvěle zhotovený, přímo na míru. Vše mi krásně vysvětlila, dala i užitečné rady ohledně potravin, poslala spoustu zdravých receptů a kdykoliv jsem se na ni mohla obrátit. Určitě ještě služby slečny Martiny někdy využiji, i kdyby jen na kontrolu váhy, hodnot v těle nebo ohledně správného stravování. Velmi doporučuji a přeji spoustu spokojených zákazníků do budoucna. :-)"
Simona B.recepční ve fitness
"Podělím se s Vámi o prima recept na dobrou náladu a pozitivní přístup k životu: vemte sílu a odhodlání, přidejte pevný režim, přimíchejte radost z pohybu a to vše okořeňte laskavým, profesionálním a empatickým přístupem svého kouče - nejlépe Martiny Korejčkové a máte "uvařeno". Je to jednoduché? Co myslíte! Já jsem to zvládla. Moje cesta trvala 8 měsíců. Váhový úbytek 20 kilo a celkový restart organismu byl pro mne ohromující. Martinka je profesionálem, své klienty si doslova hýčká. Děkuji jí za vše a těším se na další setkávání."
Jiřina Š.obor zdravotnictví
Martinu jsem oslovila s přáním uspořádat přednášku o stravě a pohybu pro naše zaměstnance. V poslední době se nám zvýšila nemocnost a měli jsme i pár vážnějších zdravotních komplikací. Martina uměla citlivě, sympaticky a profesionálně předat svoje rozsáhlé znalosti klukům z výroby a přizpůsobit se aktuální situaci a prostředí. Dokonce i pro mne, i když sleduji s ohledem na zaměření naší firmy (výroba posilovacích strojů) oblast sportu a výroby, uvedla spoustu nových a zajímavých postřehů. Nám všem se společně strávený čas velmi zamlouval a jednotlivé body jsme ještě dlouho poté probírali a vzájemně se trochu dobírali :-), kdo má jaké možnosti zlepšení. Mohu s jistotou Martinu doporučit do jakékoliv firmy, která má zájem společně s jednotlivými zaměstnanci či týmy řešit zdravý životní styl, který má přesah nejen do pracovní, ale také do osobní roviny každého z nás." Gábina B.
Grün sportHorní Bříza
Opravdu moc děkuji za skvělý, profesionální a přitom velmi přátelský přístup při naší online konzultaci. Dozvedela jsem se spoustu uzitecnych informací a tesim se az se do toho stravování pořádně pustím a dostanu. Moc dekuji za Váš čas a zaslané články a tipy. 😊
Tereza D.
"Na jídelníček jsem najela prakticky ihned. Říká se, že všechno je v hlavě... Velká pravda je ta, že člověk musí přijmout fakt, že pokud chce při hubnutí i normálně žít, nemůže čekat, že zhubne za měsíc to, co si střádal léta. Tedy v hlavě jsem si nastavila, že se chci cítit dobře a u toho pár kilo zhubnout. Jsem nesmírně spokojená s volností, kterou Váš Jídelníček poskytuje, zároveň moje tělo skutečně reaguje na složení jídla a nastavená odpolední svačina je prakticky záchrana před večerním přejídáním. Děkuji moc za Váš návod v podobě rámcového jídelníčku, protože je to zatím to nejjednodušší a nejlepší, čím jsem se kdy řídila."
Monika Z.
"Martino, moc děkuju za jídelníček a další zaslané materiály. Musím se přiznat, že když jsem si jídelníček četla poprvé, byla jsem nadšená! Jsou tam samé dobroty 🙂 Za všemi zaslanými materiály je kus práce a já si to moc cením, jste úžasná! Věřím, že když budu důsledná, výsledky se časem dostaví. Děkuji!"
Mirka N.klientka online jídelníčku
"Přiznám se, že jsem nejprve měla pocit, že budu mít s jídelníčkem hlad, ale skladba potravin a jejich výživové hodnoty způsobily to, že žádný hlad nepociťuji. Překvapivě ani chutě, ačkoliv bylo několik příležitostí ke zhřešení. 🙂 Jinak vnímám velká pozitiva v běžných dnech, kdy se mi po obědě nechce spát (porce mě neutlumí), přijde mi, že trávím méně času v kuchyni, což beru jako pozitivum pro volný čas a je prostě fajn pocit se najíst tolik, kolik tělo a ne hlava potřebuje. :)"
Simona K.
Paní Korejčková, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc při plnění mého snu. ❤️ Moje vysněná váha se pomalu blíží a výsledky na mem zdraví jsou až neskutečné. 🙂 Pociťuji opravdu velké zlepšení ve všem a i v množství energie. 🙂 Díky Vám jsem našla pravidelnost ve stravování a pohybu. A poté, co jsem se již po několika měsících zabehla v práci, mi nedela problém už ani brzká snídaně. 🙂 Moc Vám děkuji za Vaši práci se mnou, jsem Vám opravdu vděčná! ❤️
Tereza P.
"Uběhl měsíc od toho, co držím online jídelníček na míru. Mám pocit, že jím o dost víc než předtím a nejlepší je, že vesměs nemám chutě. Váhu mám nižší o 2,5kg a to jdu 1x za 14 dnů do restaurace. 🙂 Není mi po jídle těžko, nemám hlad, nemám chutě, chutná mi a zlepšil se mi stav nehtů a trochu i pleti!"
Markéta D.
"Děkuji Vám, že inspirujete. Tím, jak se sebou sama pracujete, tím, co říkáte, tím, jak jednáte. Svým postojem k lidem, svou energií, jiskrou v oku a zajímavou kombinací odvahy, síly a jemnosti."
Anna
"Martina, jedálniček je jednoducho úžasne spracovaný. Veľmi sa mi páči, že je taký variabilný, že jedla sú zo surovín ktoré sú bežne dostupné a nebudem musieť tráviť pol dňa, aby som proste niečo zohnala. Je vidieť, že ste profesionál a to obrovský, že Vás práca baví. Je tam vysvetlené absolútne všetko. Veľmi, veľmi ďakujem jedálniček je proste úžasný."
Marta M.
"Paní Korejčková, v lednu přes 75 kg, teď v květnu s rámcovým jídelníčkem od Vás 66 kg! 🙂 Cítím se skvěle. A to tedy musím říct, že občas je zmrzlina, pizza, víno a teď byly i nějaké oslavy... Nechápu, jak to děláte! :-D"
Markéta
"Děkuji za jídelníček, na který jsem si velmi zvykla. Nejtěžší pro mě bylo zařadit takové velké množství zeleniny, ale časem jsem si zvykla. Výsledky na sobě již pozoruji. Obecně mám ze sebe lepší pocit, mívám méně hlad a dává mi to více energie. Moc Vám děkuji za perfektní pomoc v rámci změny životního stylu. Velmi jste mi pomohla a těším se na další výsledky!"
Viktorie C.
"Dobrý den paní Martino, chtěla bych vám tímto moc poděkovat, protože poprvé v životě vím, co bych asi měla jíst a jaké porce. Moc dobře se mi pracuje s materiály pro sestavení jídelníčku. Nejsou omezené, můžu si to libovolně kombinovat, to je super! Přeji vám hodně spokojených klientek."
Jana K.
"S jídelníčkem jsem spokojená, velikost a rozložení porcí mi vyhovuje. Jím podle jídelníčku cca 5 týdnů, cítím se dobře, zhubla jsem 3,5 kg. Nemám vůbec chuť na sladké, ani na brambůrky 🙂 Ze začátku bylo pro mě trochu náročné vážení všech surovin, ale už jsem si zvykla a proces přípravy jídla už mi netrvá tak dlouho (nemusím vše vážit). Takže za mě vše super. 🙂 Moc děkuji!"
Nikola K.
„Martino, s jidelnickem, co jste mi sestavila, jsem opravdu moc spokojena. Srovnalo se mi zažívání… cítím se syta a ani nemám moc chut na sladkou tečku, jak jsem byla zvykla, což je super. Skladba jídelníčku i porce mi vyhovují. Ze začátku jsem měla trochu problém s těmi 500g zeleniny denně…. Nebyla jsem na to zvykla. Ale teď už je to super. Trochu jsem mým novým jidelnickem nakazila i manžela a občas si nechá taky nachystat něco zdravého a z toho mám radost … 😊“
Martina F.klientka online jídelníčku
"Obecně jsem z nového stravování nadšený. Pásek u kalhot zapínám po 3 týdnech s jídelníčkem od vás o jednu dírku méně, cítím se lépe a mám radost, že to funguje. Chtěl bych Vám moc poděkovat. Je to poprvé v životě, kdy moje snaha něco udělat se svojí váhou a životosprávou přinesla ovoce, aniž bych si připadal jako otrok, byl jsem z toho ve stresu nebo na mě řval fitness trenér. A vidím výsledky – na svém zdraví, na své kondici a celkovém stavu. Rozhodně budu pokračovat. Jediné, co mě mrzí je, že Vás manželka nenašla dříve. Moc děkuji."
Jaroslavklient online jídelníčku
„Dodržuji jídelníček na 100% a jsem nadšená. Napřed jsem měla problém, že jsem už večer nebyla schopná do sebe nacpat večeři. Prostě na můj vkus moc jídla. Na porce jsem si nyní už zvykla a jídlo si teď užívám a mám pocit, že si jím jak král 🙂 Jste vážně skvělá, jak jste mě narovnala. Z nového jídelníčku jsem nadšená a moc mě baví. Po dlouhé době si na jídle pochutnávám. 🙂 A víte, co je nejlepší? Že mám i za tu chvíli kilo dole a 3 cm přes boky! Moc Vám tleskám!“
Martina Č.klientka online jídelníčku
0
+
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
0
+
Seminářů a workshopů

DOMLUVME SI KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 634 113,
napište e-mail na martina.korejckova@seznam.cz nebo využijte prosím kontaktní formulář.

Nutriční poradnu mám v centru Plzně, ale využít mých služeb můžete i online.