Individuální dlouhodobý
výživový program

Ať již potřebujete zhubnout nebo nabrat tělesnou či svalovou hmotnost,
na Vaší cestě Vás budu ráda doprovázet.

Stravování s radostí - Bc. Martina Korejčková, DiS.

Martina je nutriční terapeutka a výživová specialistka působící v Plzni, avšak především je průvodce a podpora lidí na cestě za lepší postavou, zdravím, stravováním a spokojeností. Toho docílí prostřednictvím individuálních jídelníčků na míru, stravovacích programů, online jídelníčků pro lidi vzdálené a celkového poradenství v oblasti životního stylu (pohyb, psychologická stránka,...).

Její jídelníčky jsou oblíbené, protože jsou dlouhodobé, vysoce individuální, tolerují denní režim, nabízí varianty jednotlivých denních chodů, berou ohled na zdravotní stav, chuťové preference, fyzickou aktivitu a hlavně přináší výsledky. Martina také s radostí píše články na webové portály (celostnimedicina.cz, zivavoda.cz, NeMocCukru.cz, herbandme.cz), přednáší a vyučuje na témata z oblasti stravování a zdraví a v roce 2017 působila i jako výživová poradkyně pro finalistky České Miss. 

4 jednoduché kroky k lepšímu stravování,
postavě a zdraví


Sdělte mi Vaše přání a představy

Po telefonu si domluvíme termín osobní schůzky a zodpovím Vaše prvotní dotazy. Pokud Vám nevyhovuje telefonické spojení, můžete použít objednávkový formulář přímo na těchto stránkách.

Osobní setkání v nutriční poradně

Na prvním setkání si popovídáme o Vašem zdravotním stavu, životním stylu, stravování, zjistím Vaše celkové tělesné složení a vybereme vhodnou délku individuálního programu přímo pro Vás.

Jídelníček na míru do 5 pracovních dnů

Po osobním setkání sestavím rámcový jídelníček na míru a tabulku doporučených potravin, které obdržíte na svoji emailovou adresu do 5 pracovních dnů a postupem času i další materiály (recepty, články o stravování...)

Pravidelné osobní kontroly (2 - 7)

A můžete se těšit i na pravidelné osobní kontroly, konzultace a přeměřování celkového tělesného složení (z hlediska množství tuku, svalů a tělesné vody). Počet kontrol dle domluvy v délce 45-60 minut.

 

Jak vypadá rámcový jídelníček?

 • Co je rámcový jídelníček na míru?
 • Na jak dlouhé období se vytváří?
 • Díky čemu bude jídelníček detailně ušitý přímo Vám?
 • V čem spočívá kouzlo jídelníčku, který Vás bude bavit?
Všechny odpovědi najdete zde

A jak probíhá dlouhodobý program?


Nejprve si o všem povíme...

probereme, co byste rádi s mou pomocí dosáhli a jaká jsou Vaše přání a poté vše od Vašeho zdraví, životního stylu, fyzických aktivit, stravovacích zvyklostí, zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který zjistí Vaše tělesné složení z hlediska tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie

...potom stanovíme nejoptimálnější délku programu...

dle Vašich přání a mých odborných zkušeností a doporučení společně vybereme vhodnou délku dlouhodobého individuálního programu v podobě osobních pravidelných (čtrnáctidenních/měsíčních)...

Na základě všeho Vám pak vytvořím rámcový jídelníček na míru,...

...tabulku doporučených potravin a taktéž nezapomínám ani na plán vhodných pohybových aktivit a dalších aspektů životního stylu! Nadále pak využívejte můj interaktivní kontakt - jsem Vám k dispozici na messengeru (Stravování s radostí) či e-mailu (martina.korejckova@seznam.cz) i v mezidobí osobních setkání.

...a pak se stanu Vašim průvodcem na Vaší cestě

na kontrolních schůzkách přibližně po měsíci (trvající 45-60 minut) přeměřím Vaše tělesné složení, popovídáme si o tom, jak Vám jídelníček vyhovuje, připojím zdravé recepty a přidám další tipy, jak se orientovat při výběru potravin

 Stačí si jen vybrat variantu dlouhodobého individuálního programu, který obsahuje 
úvodní setkání + rámcový jídelníček na míru + počet kontrol (cena programu dle jejich počtu):
2 kontroly 4 900Kč
3 kontroly 5 350Kč
4 kontroly 5 800Kč
5 kontrol 6 250Kč
6 kontrol 6 700Kč

 nejprodávanější varianta: 7 kontrol 7 000Kč

 • 1
  Úvodní konzultace + měření celkového tělesného složení v rozsahu 60 - 90 minut
 • 2
  Rámcový jídelníček na míru, individuální výživová doporučení, tabulka doporučených potravin, materiál Jak nakupovat potraviny
 • 3
  Interaktivní kontakt - jsem Vám k dispozici i mimo osobní setkání na messengeru a e-mailu
 • 4
  Kontroly s přeměřením 45 - 60 minut v hodnotě 450Kč (2 - 6 kontrol) a za 430Kč (ve verzi 7 kontrol)
 • 5
  A něco navíc... průběžné recepty, články o stravování, edukační materiály

TIP pro Vás: jste-li z daleka,
využijte online formu jídelníčku

po vyplnění důkladného dotazníku, který zašlu na Váš e-mail, Vám sestavím stejně kvalitní rámcový jídelníček na míru online formou a tabulku doporučených potravin. Vše Vám bude taktéž odesláno na e-mail nebo poštou.

0
60 vteřin stačí na Vaše přihlášení
0
90 minut trvá úvodní konzultace
0
zdraví a živí na 100 let?

Byli spokojeni...


Díky pohybu a jídelníčku od Martiny se mi podařilo za pár měsíců shodit nadbytečná kila a celkově se cítím lépe. Má přátelský a osobní přístup a nikdy nebyl problém poupravit její jídelníček podle mých konkrétních potřeb. Díky testu jsme spolu objevily další intolerantní potraviny, které měly vliv na můj atopický ekzém. Stále spolu vymýšlíme, jak zdravě obohatit můj jídelníček, když se některým potravinám musím vyhýbat. Některé věci jsem si uvědomoval, ale bez Martiny zásahu, jídelníčku a konzultací bych určitě nedosáhl takového pokroku. Tímto ti děkuji a přeji hodně úspěchů.

Michal Vaníček softwarový vývojář

V nejen profesním životě se obklopuji a spolupracuji s lidmi, kterým mohu věřit, kteří stojí za tím, co dělají a svá slova potvrzují i skutky. Lidmi, kteří jsou profesionálové a zároveň srdeční a vstřícní lidé. Martinka si mne získala svou radostnou, milou a veselou povahou a zároveň pracovitostí, pečlivostí a zodpovědností. Její přístup k lidem je více než přátelský, otevřený a upřímný. Rozdává pozitivní energii a komunikace s ní je velmi vřelá a plná vlídných úsměvů. Bylo a je pro mne ctí s ní spolupracovat.

Hana Kopišťovákouč

S jídelníčkem jsem nadmíru spokojená. Každý den si můžu dát k jídlu skoro cokoliv, na co mám chuť. Vždycky jsem jedla zdravě, ale měla jsem problém s porcemi, takže jsem se rozhodla, dát na radu mého kamaráda a napsala Martince. :) V dnešní době je těžké si vybrat. Je spousta možností, jak na internetu, tak všude kam se pohnete je nějaká reklama.

Jaroslava Marcelovástudentka

Díky jídelníčku jsme zhubla asi 6 kilo, ale to hlavní, co mi jídelníček a změna stravování přinesla, bylo neuvěřitelné množství energie. Jako student trávím spoustu času sezením a za dobu studia jsem zjistila, že je jen velmi málo věcí tak vyčerpávajících, jako dvanáct hodin učení denně... díky novému jídelníčku jsem ale zjistila, že mi zbývá dost energie na to, jít si pravidelně zaběhat, začala jsem se věnovat i několika novým sportům, a tak se přiblížení vysněné postavě událo vlastně velice přirozeně a nenásilně... Pokud uvažujete o změně životního stylu, začněte od jídla, můžu to vřele doporučit :)

Bára Vokatástudentka
Jak se hubne při stresu

Příběhy z nutriční poradny: Jak se hubne při dlouhodobém stresu?

Příběhy z nutriční poradny: Jak se hubne při dlouhodobém stresu? Stres – často náš každodenní průvodce, který…

celý článek
dieta

Příběhy z nutriční poradny: Nejtěžší není s hubnutím začít, nejtěžší bývá vytrvat

Příběhy z nutriční poradny: Nejtěžší není s hubnutím začít, nejtěžší bývá vytrvat Začátek roku je pro mnoho…

celý článek
vánoční tip

Příběhy z nutriční poradny: Praktický tip, jak přes Vánoce (tolik) nepřibrat

Příběhy z nutriční poradny: Praktický tip, jak přes Vánoce (tolik) nepřibrat Konec roku se i v mojí nutriční…

celý článek

Bc. Martina Korejčková, DiS.

nutriční terapeutka, Smetanovy sady 332/6, Plzeň

tel.: 721 634 113; e-mail: martina.korejckova@seznam.cz