Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

4 jednoduché kroky k lepšímu stravování


Sdělte mi Vaše přání a představy

Po telefonu si domluvíme termín osobní schůzky a zodpovím Vaše prvotní dotazy. Pokud Vám nevyhovuje telefonické spojení, můžete použít objednávkový formulář.

Osobní setkání v nutriční poradně

Na prvním setkání si popovídáme o Vašem zdravotním stavu, životním stylu, stravování a zjistím Vaše celkové tělesné složení (měření, vážení na bioimpedannčím přístroji).

Jídelníček na míru do 5 pracovních dnů

Po osobním setkání sestavím rámcový jídelníček na míru a tabulku doporučených potravin, které obdržíte na svoji emailovou adresu (nebo na přání poštou) do 5 pracovních dnů.

Informace o zdravém životním stylu zdarma

A můžete se těšit i na průběžné informace na Váš e-mail - články, recepty, doporučení, které Vás budou neustále obohacovat a podporovat na Vaší cestě lespšího stravování.

Jak vypadá rámcový jídelníček?

 • Co je rámcový jídelníček na míru?
 • Na jak dlouhé období se vytváří?
 • Díky čemu bude jídelníček detailně ušitý přímo Vám?
 • V čem spočívá kouzlo jídelníčku, který Vás bude bavit?

Jak probíhá úvodní setkání?

Nejprve si o všem povíme...

Probereme vše od Vašeho zdraví, životního stylu, fyzických aktivit, stravovacích zvyklostí až po Vaše přání, čeho byste rádi s mou pomocí dosáhli

...potom zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity!

Vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který zjistí Vaše tělesné složení z hlediska tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie

Na základě všeho Vám pak vytvořím rámcový jídelníček na míru...

Co je to rámcový jídelníček na míru a proč nás tak baví? Taktéž nezapomínám ani na plán vhodných pohybových aktivit a dalších aspektů životního stylu!

Více informací →

...a pak se minimálně ještě jednou setkáme.

Na kontrolní schůzce přibližně po měsíci přeměřím Vaše tělesné složení, popovídáme si o tom, jak Vám jídelníček vyhovuje, připojím zdravé recepty a přidám další tipy, jak se orientovat při výběru potravin

4 850 Kč

 • 1
  Úvodní konzultace + měření celkového tělesného složení v rozsahu 60 - 90 minut
 • 2
  Individuální rámcový jídelníček na míru
 • 3
  Tabulka doporučených potravin, Výživová doporučení, materiál Jak nakupovat potraviny
 • 4
  Interaktivní kontakt - jsem Vám k dispozici i mimo osobní setkání na messengeru a e-mailu
 • 5
  Jedna kontrolní konzultace v rozsahu 30 - 60 minut s přeměřením celkového tělesného složení
 • 6
  A něco navíc... průběžné recepty, články o stravování, edukační materiály
 • 7
  Sleva pro pár (partneři, rodič - dítě, sourozenci, přátelé...) -10% z celkové ceny

TIP pro Vás: jste-li z daleka,
využijte online formu jídelníčku

po vyplnění důkladného dotazníku, který zašlu na Váš e-mail, Vám sestavím stejně kvalitní rámcový jídelníček na míru online formou a tabulku doporučených potravin. Vše Vám bude taktéž odesláno na e-mail nebo poštou.

0
vteřin stačí na vaše přihlášení
0
minut trvá úvodní konzultace
0
let je věk, o který usilujeme

Slova spokojených klientů

"Jako každá druhá jsem vyzkoušla spousty nesmyslných diet, hladovění a stějně jsem pak skončila tak, že jsem vyjedla celou lednici. Řekla jsem dost a nechala si od Martinky sestavit jídelníček. Dodržuji stravování, co mi poradila a cítím se báječně. Jelikož jako zdravotní sestra pracuji i v noci, mám sestavené stravování, jak jíst i na noční směně. Jím několikrát denně, zkouším recepty, které Martinka s námi sdílí. A to mě baví! Život máme jenom jeden a je jen na nás jak se o něj staráme..."
Lucka Š.Zdravotní sestra
"Dělám sport prakticky vrcholově deset let a na Martinu Korejčkovou jsem narazil až minulý rok. Nebylo úplně pozdě, ale lituji, že jsem výživoveho odborníka nevyhledal již dříve. Po jediné konzultaci s Martinou jsem na tréninku neměl problém s hladem, pálením žáhy, plným břichem a na závodech v triatlonu a duatlonu měl letos nejlepší sezónu v životě. Samozřejmě bez dobrého tréninku není výživa rozhodujícím faktorem, ale nevěřím, že bych toto dokázal bez jejích rad a konzultací s ní."
Michal M.Sportovec
"Myslím, že sama mám přirozeně relativně zdravé návyky, ale vzhledem k mému výdeji jsem chtěla mít jistotu, že mému tělu nic neschází/nepřebývá. A výsledek předčil všechna má očekávání. Žádná striktní doporučení a tabulkové osekání potravin, ale opravdu citlivý přístup k mému celkovému biorytmu a dokonce započtení mých hříchů do energetického příjmu. Což je pro požitkáře, jako jsem já, opravdu důležité. Děkuji za tuto nevšední zkušenost a vřele doporučuji všem, kteří o změně uvažují."
Dita K.Obchodní referentka

Přečtěte si více: ráda se podělím o své know-how

Nejčtenější články na mém blogu

Nedávno jsem slyšela moc hezké uvědomění, které popisuje to, jak to je s naším tělem, když si neustále dopřáváme to, na co máme chuť. A to i když to třeba zrovna nekoresponduje se zdravím a udržováním si optimální tělesné hmotnosti. Prý si stačí uvědomit, že…
Celý článek
Jak to udělat, abych se cítil/a dobře, v jídle se zas až tak šíleně neomezoval/a, měl/a jsem energii, netrpěl/a hlady a únavou, srovnalo se mi trávení, jiné zdravotní parametry, dlouhodobě jsem u toho vydržel/a a ještě k tomu hubl/a? Vlastně je to docela dost požadavků…
Celý článek
Na téma dnešního článku, který jsem pro Vás připravila jako další poznatek z mojí nutriční poradny, mě přivedla jedna moje milá klientka, která za poslední 2 roky zhubla 23kg. Vyskytl se ale zajímavý zádrhel na cestě při udržování si těchto zhubnutých kil... Důvodů, proč si…
Celý článek

DOMLUVME SI KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 634 113,
napište e-mail na martina.korejckova@seznam.cz nebo využijte prosím kontaktní formulář.

Nutriční poradnu mám v centru Plzně, ale využít mých služeb můžete i online.