Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

Jak probíhá úvodní setkání?

Nejprve si o všem povíme...

Probereme vše od Vašeho zdraví, životního stylu, fyzických aktivit, stravovacích zvyklostí až po Vaše přání, čeho byste rádi s mou pomocí dosáhli.

...potom zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity!

Vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který zjistí Vaše tělesné složení z hlediska tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie.

Na základě všeho Vám pak vytvořím rámcový jídelníček na míru...

Co je to rámcový jídelníček na míru a proč nás tak baví? Taktéž nezapomínám ani na plán vhodných pohybových aktivit a dalších aspektů životního stylu!
Více informací →

...a pak se minimálně ještě jednou setkáme.

Na minimálně jedné následné schůzce přibližně po měsíci přeměřím Vaše tělesné složení, popovídáme si o tom, jak Vám jídelníček vyhovuje a připojím další pro vás potřebné praktické informace (tipy na recepty, tipy na potraviny; rady, jak se orientovat při výběru potravin, jak zvádat běžné situace v souvislosti se stravováním atp.).
0
+
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
0
+
Seminářů a workshopů

Slova spokojených klientů

"Chceš-li býti štíhlá v pase, dej si kuře, žádné prase. Kila dolů půjdou šmahem, uvidíš to před zrcadlem. To šlo rychle, panečku, díky Martě Korejčků. 🙂 Když jsem od základu překopala svůj životní styl, nikdy mě nenapadlo, že v novém způsobu života setrvám tak dlouho. Nyní je pro mě pohyb a zdravá strava na denním pořádku a já si bez toho nedokážu život představit. Se vším mi pomohla Martinka, která svému oboru opravdu rozumí a dělá ho s láskou, což se odráží ve výsledcích jejích klientů. Na konzultace docházím každý měsíc a výsledky mám vždy dobré. Vím, že velkou zásluhu na tom mám sama, ale s Marťou je to vše jednodušší. Vždy mi poradí ohledně výběru potravin, poskytne mi zajímavé recepty nebo doporučí dobré cvičení. Můžu jí napsat v podstatě kdykoliv a v mžiku pro mě má odpověď na všechno, co se týká výživového poradenství."
Veronika K.
"Před 5 lety jsem dostala celiakii. Nevěděla jsem, co mám jíst, sehnala jsem si pár receptů na internetu, ale nevěděla jsem, jaké množství si mohu dovolit... Raději jsem si dávala malé porce a jedla jen saláty, maso jsem také vypustila, měla jsem pocit, že ho nepotřebuji. Během 4 let jsem měla JO-JO efekt minimálně 6x. Martina mi upravila jídelníček na mojí dietu a další alergie potravin, které mám. Viděla jsem v ní "anděla" :-), který mi pomůže. Po úpravě jídelníčku jsem měla pocit, že jím strašně moc, ale teď vím, že mi ukázala správnou cestu. Bez správného jídelníčku a pohybu to prostě nejde. Nyní jsem se vrátila do "normální" váhy, která je i nižší, než jsem dostala celiakii. Nejen mně, ale i na mé doporučení mým rodinným příslušníkům, pomohla k veselosti, spokojenosti a cítit se velice dobře a nestydět se za to, jak vypadáme. Tímto děkuji Martince Korejčkové za pomoc a budu doporučovat její poradenství s čistým štítem, že každému se dá pomoci od tuků, stresu, nervů a s pocitem, jak vypadá. Přeji všem mnoho štěstí a zdravého životního stylu."
Jana C.
"Jsem celkem sportovně založená žena a snažím se i dodržovat zásady správného stravování. Bohužel i přesto se na některých mých partií objevují místa, která nejsou lichotivá. Konkrétně břicho, boky a stehna. I přes veškerou mou snahu se mi nepodařilo tento přebytečný tuk odstranit. Rozhodla jsem se na doporučení oslovit odborníka. Byla jsem velmi mile překvapena příjemným a vstřícným jednáním. Dozvěděla jsem se celkovou diagnostiku svého těla (procento svalů, tuků,vody v těle). Na základě ukázky mého vlastního jídelníčku jsme společně zjistily, kde "dělám" chyby a pomocí nového jídelníčku se snažily o nápravu. Za měsíc a půl jsem zhubla 5 kg. Celkově se cítím líp a jsem sama se sebou spokojenější, stále je ještě na čem makat, ale teď už vím jak, takže se nemám čeho bát! :-)"
Ivana P.
"Dělám sport prakticky vrcholově deset let a na Martinu Korejčkovou jsem narazil až minulý rok. Nebylo úplně pozdě, ale lituji, že jsem výživoveho odborníka nevyhledal již dříve. Po jediné konzultaci s Martinou jsem na tréninku neměl problém s hladem, pálením žáhy, plným břichem a na závodech v triatlonu a duatlonu měl letos nejlepší sezónu v životě. Samozřejmě bez dobrého tréninku není výživa rozhodujícím faktorem, ale nevěřím, že bych toto dokázal bez jejích rad a konzultací s ní. Stojí za to, udělat si pár hodin času... Teda alespoň Vám, kteří se chcete zlepšovat, protože nezáleží na Vaší aktuální výkonnosti."
Michal M.
"Milá Martinko, děkujeme za odbornou péči o naše tělesné schránky. Začalo to v březnu 2015, Dita - 71 kg/164 cm a Patrik - 116 kg/190 cm. Je prosinec 2015 a výsledky jsou - Dita 64 kg , Patrik 102 kg. Oba jsme moc spokojení, nakopla jsi nás k lehčímu, spokojenějšímu žití. Ochotně kdykoli poradíš, přidáš zdravé recepty, doporučíš pro nás neznámé potraviny. Děkujeme a i nadále se rádi necháme od Tebe "hlídat". Dita a Patrik"
Dita a Patrik
"Před několika lety mi byl diagnostikován diabetes mellitus I. typu současně znásobený celiakií. Výživové poradkyně v nemocnici mě tehdy edukovaly na dvě různé diety, které se ovšem v podstatě vylučují. Naštěstí nade mnou stál milý anděl Martina Korejčková, která mi od začátku vedla ke správné stravě, co se jednak dodržování obou vcelku náročných diet týče, zároveň ale takové, po které se cítím fajn, mám spoustu energie a s chutí také rozhodně nestrádám. Spíše naopak, protože dnes je možné ochutnat tolik skvělých jídel a surovin, že považuji za obrovskou škodu zůstávat u nudných knedlíků s omáčkou. Chtěla bych tedy tímto říci jedno velké DÍKY!"
Martina V.
"Moc děkuji za přehledně popsaný jídelníček a veškeré informace k němu. Z jídelníčku mám opravdu radost. Již několika jídelníčky jsem si prošla a nyní cítím, že tento bude pro mě ten udržitelný. Jsou tam veškeré moje oblíbené potraviny a hlavně mnoho zeleniny a ovoce, které potřebuji. Jsem ráda, že se mohu držet nějakého plánu a zároveň vím, že dám tělu vše potřebné."
Eliška S.
"Mockrát Vám děkuji za úžasně zpracovaný jídelníček! Je vidět, že jste člověk na správném místě a děláte tento svět lepším. Jinak jsem se zaregistroval pro měsíční příděl informací od Vás na Vašem webu a určitě to budu sledovat, protože takto zpracované informace na internetu hned tak nenajdu. Pro mne je to jako vstoupit do hračkářství, když mi někdo takto naservíruje přesně informace, co pro sebe můžu udělat. 🙂 Je to opravdu úžasné, když člověk narazí na někoho, kdo se tomuto tématu věnuje a dokonce na tom má postavený svůj životní styl."
Pavel L.
"Děkuji za perfektní jídelníček a motivaci, už první sezení s Vámi mi pomohlo i na duši. Také mám mnohem lepší kondičku. Díky Vám je každý den lepší!"
Ivana K.
"Martinko, váhu si i s odstupem měsíců držím bez jakéholi strádání či odříkání, stravování jedu víceméně dál podle vás a je mi v tom moc moc dobře. S velkou láskou a vděčností na vás vzpomínám a jako chodící reklama občas k vám zašlu nějaké další klienty. 🙂 Jsem moc ráda, že jste mi vstoupila do života, bylo to a je velmi obohacující a prospěšné. Děkuji!"
Katka M.
"Paní Korejčková, před par dny jsem pokořila hranici -20 kg! Moc a moc jsem Vám vdecna, ze jen díky Vám jsem pochopila zásady správného stravování a také jsem schopna si zásady již natrvalo udržet. Váha jde stále mírně dolu a doufám, ze dosáhnu své vysněné váhy již brzo, i když už teď jsem moc spokojena - je mi o mnoho lépe než kdysi. Jsem Vám moc vdecna a ještě jednou Vám za Váš skvely přístup moc děkuji."
Tereza P.
"Uběhl měsíc od toho, co držím online jídelníček na míru. Mám pocit, že jím o dost víc než předtím a nejlepší je, že vesměs nemám chutě. Váhu mám nižší o 2,5kg a to jdu 1x za 14 dnů do restaurace. 🙂 Není mi po jídle těžko, nemám hlad, nemám chutě, chutná mi a zlepšil se mi stav nehtů a trochu i pleti!"
Markéta D.
"Děkuji Vám, že inspirujete. Tím, jak se sebou sama pracujete, tím, co říkáte, tím, jak jednáte. Svým postojem k lidem, svou energií, jiskrou v oku a zajímavou kombinací odvahy, síly a jemnosti."
Anna
"Martina, jedálniček je jednoducho úžasne spracovaný. Veľmi sa mi páči, že je taký variabilný, že jedla sú zo surovín ktoré sú bežne dostupné a nebudem musieť tráviť pol dňa, aby som proste niečo zohnala. Je vidieť, že ste profesionál a to obrovský, že Vás práca baví. Je tam vysvetlené absolútne všetko. Veľmi, veľmi ďakujem jedálniček je proste úžasný."
Marta M.
"Paní Korejčková, v lednu přes 75 kg, teď v květnu s rámcovým jídelníčkem od Vás 66 kg! 🙂 Cítím se skvěle. A to tedy musím říct, že občas je zmrzlina, pizza, víno a teď byly i nějaké oslavy... Nechápu, jak to děláte! :-D"
Markéta
"Děkuji za jídelníček, na který jsem si velmi zvykla. Nejtěžší pro mě bylo zařadit takové velké množství zeleniny, ale časem jsem si zvykla. Výsledky na sobě již pozoruji. Obecně mám ze sebe lepší pocit, mívám méně hlad a dává mi to více energie. Moc Vám děkuji za perfektní pomoc v rámci změny životního stylu. Velmi jste mi pomohla a těším se na další výsledky!"
Viktorie C.
"Dobrý den paní Martino, chtěla bych vám tímto moc poděkovat, protože poprvé v životě vím, co bych asi měla jíst a jaké porce. Moc dobře se mi pracuje s materiály pro sestavení jídelníčku. Nejsou omezené, můžu si to libovolně kombinovat, to je super! Přeji vám hodně spokojených klientek."
Jana K.
"S jídelníčkem jsem spokojená, velikost a rozložení porcí mi vyhovuje. Jím podle jídelníčku cca 5 týdnů, cítím se dobře, zhubla jsem 3,5 kg. Nemám vůbec chuť na sladké, ani na brambůrky 🙂 Ze začátku bylo pro mě trochu náročné vážení všech surovin, ale už jsem si zvykla a proces přípravy jídla už mi netrvá tak dlouho (nemusím vše vážit). Takže za mě vše super. 🙂 Moc děkuji!"
Nikola K.
„Martino, s jidelnickem, co jste mi sestavila, jsem opravdu moc spokojena. Srovnalo se mi zažívání… cítím se syta a ani nemám moc chut na sladkou tečku, jak jsem byla zvykla, což je super. Skladba jídelníčku i porce mi vyhovují. Ze začátku jsem měla trochu problém s těmi 500g zeleniny denně…. Nebyla jsem na to zvykla. Ale teď už je to super. Trochu jsem mým novým jidelnickem nakazila i manžela a občas si nechá taky nachystat něco zdravého a z toho mám radost … 😊“
Martina F.klientka online jídelníčku
"Obecně jsem z nového stravování nadšený. Pásek u kalhot zapínám po 3 týdnech s jídelníčkem od vás o jednu dírku méně, cítím se lépe a mám radost, že to funguje. Chtěl bych Vám moc poděkovat. Je to poprvé v životě, kdy moje snaha něco udělat se svojí váhou a životosprávou přinesla ovoce, aniž bych si připadal jako otrok, byl jsem z toho ve stresu nebo na mě řval fitness trenér. A vidím výsledky – na svém zdraví, na své kondici a celkovém stavu. Rozhodně budu pokračovat. Jediné, co mě mrzí je, že Vás manželka nenašla dříve. Moc děkuji."
Jaroslavklient online jídelníčku
„Dodržuji jídelníček na 100% a jsem nadšená. Napřed jsem měla problém, že jsem už večer nebyla schopná do sebe nacpat večeři. Prostě na můj vkus moc jídla. Na porce jsem si nyní už zvykla a jídlo si teď užívám a mám pocit, že si jím jak král 🙂 Jste vážně skvělá, jak jste mě narovnala. Z nového jídelníčku jsem nadšená a moc mě baví. Po dlouhé době si na jídle pochutnávám. 🙂 A víte, co je nejlepší? Že mám i za tu chvíli kilo dole a 3 cm přes boky! Moc Vám tleskám!“
Martina Č.klientka online jídelníčku
„Paní Korejčková, moc ráda bych Vám z celého srdce poděkovala. 🙂 V podstatě za 4 měsíce nového režimu se mi podařilo shodit už téměř 9 kilo, a to v podstatě bez nějakého většího omezování. Naopak mi přijde neskutečné, že to jde dolů i přesto, že cca 4 dny v měsíci mám tzv. cheatday. 🙂 V současné době je mi všechno moje oblečení velké, a to vše bez vlčího hladu, chutí a přejídání se. Jsem Vám opravdu moc vděčná, vlila jste mi radost do života, protože se opravdu cítím mnohem líp, zvedlo se mi sebevědomí a už mě zase baví se oblékat a jít mezi lidi.“
Kateřina

TIP pro Vás: jste-li z daleka,
využijte online formu jídelníčku

po vyplnění důkladného dotazníku, který zašlu na Váš e-mail, Vám sestavím stejně kvalitní rámcový jídelníček na míru online formou a tabulku doporučených potravin. Vše Vám bude taktéž odesláno na e-mail nebo poštou.

DOMLUVME SI KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 634 113,
napište e-mail na martina.korejckova@seznam.cz nebo využijte prosím kontaktní formulář.

Nutriční poradnu mám v centru Plzně, ale využít mých služeb můžete i online.