Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

Co stojí za tímto programem konkrétně?

Objednání programu online

Díky kliknutí na tlačítko níže "objednat program Za 30 dní k lepšímu stravování" a zadáním Vaší e-mailové adresy se registrujete do tohoto bezplatného programu.

15 tipů do jídelníčku po dobu 1 měsíce

Obden, ve stejný čas, očekávejte e-mail s jednou radou, kterou zaveďte do Vašeho stravování a dodržujte ji již po celých dalších 30 dní. Tipy se budou den po dni k sobě nenápadně skládat a za měsíc tak máte 15 důležitých změn ve Vašem přístupu k jídlu a stravování.

Opakování je matka moudrosti

Pokud některé zmíněné tipy již praktikujte, držte i nadále. Jestliže se Vám první měsíc nepodaří něco dodržet, opakujte měsíc po měsíci, dokud se z toho nestane zvyk a i poté vytrvejte!

Dlouhodobý (trvalý) přínos

Tento zvyk je "železná košile", který Vám dopomůže cítit se a vypadat dobře po celý život a to je bezpochyby úžasný výsledek! A i přesto - nejlepší pocity a největší radost nemusíte mít jen z výsledků, ale z cesty, po které se k cílům dostáváte.

Co mi program přinese?

  • Snížení příjmu sladkostí a nadbytečných tuků ve stravě
  • Omezení pití alkoholu a večerního pojídání u televize
  • Rovnováhu v příjmu pitného režimu, ovoce, zeleniny a obilovin
  • Dosažení vhodného množství vápníku, vlákniny, "zdravých" tuků
  • Výběr správného pečiva
  • V dlouhodobé perspektivě pak zlepšit stravování, postavu a Vaše zdraví
  • Množství prokliků k dalším zajímavým informacím, videím, článkům a receptům

Přínos pro Vás v praxi...

"Dobrý den, moc, moc vám dekuji za vaše rady. Určite mi to pomůže k lepšímu výsledku při cvičení, strava je moc důležitá, to vím. Ale je to také dost o tom, co člověk chce a jak se k tomu postaví. Těším se i na posledni tip. Pak vše sepíšu dohromady a dám na viditelné místo v kuchyni, abych nezapomínal."
Jaroslav V.účastník programu Za 30 dní k lepšímu stravování
"Martinko, 😊 chtela jsem Vám podekovat za tipy do mailu... Minimalne pulku stale praktikuji a hlavne nejvetsi prinos je to, ze jsem ti uverila, ze chut na sladke prejde a opravdu presla! 😊😊 Bylo to fakt super a hlavne uz si nepamatuju, kdy jsem u diety vydrzela dyl jak mesic a navic mi to bavilo.😁"
Karolína M.účastnice programu Za 30 dní k lepšímu stravování

O autorce programu - Bc. Martina Rusňáková Korejčková, DiS.

Martina je nutriční terapeutka a výživová specialistka působící v Plzni, avšak především je průvodce a podpora lidí na cestě za lepší postavou, zdravím, stravováním a spokojeností. Toho docílí prostřednictvím individuálních jídelníčků na míru, stravovacích programů, online jídelníčků pro lidi vzdálené a celkového poradenství v oblasti životního stylu (pohyb, psychologická stránka,...).

Její jídelníčky jsou oblíbené, protože jsou dlouhodobé, vysoce individuální, tolerují denní režim, nabízí varianty jednotlivých denních chodů, berou ohled na zdravotní stav, chuťové preference, fyzickou aktivitu a hlavně přináší výsledky. Martina také s radostí píše články na webové portály (blog.kaloricketabulky.cz, bezhladoveni.cz), přednáší a vyučuje na témata z oblasti stravování a zdraví a v roce 2017 působila i jako výživová poradkyně pro finalistky České Miss. 

Martiny články na blogu

Nejčtenější články na mém blogu

Je to rychlé, cenově dostupné, na každém rohu a uspokojuje to naše základní potřeby hladu a chuti. Co je to? Yeah! McDonald´s - jedna z největších sítí provozující rychlé občerstvení. I přesto, že se v McDonald´s nestravuji, tak jsem udělala výjimku, a pro dobro Vás všech 🙂 jsem si zašla do…
Březen 2016: Takzvané „light“ výrobky a potraviny zažívaly v minulých letech velkou přízeň, která  poslední dobou naštěstí klesá. Lidem se dostává do podvědomí, že cesta ke zdraví a hezké postavě vede jinudy, než přes light potraviny. Pojďme se podívat na tuto skupinu potravin zblízka. Žádná legislativa neusměrňuje výrobce potravin v oblasti light…
„Celozrnné“ pečivo jako marketingový tah? Na začátku září jsem zažila zajímavé setkání, kdy jsem měla možnost spolu se studenty (nutričními terapeuty) v rámci jejich praxe vysvětlovat princip jedné z diet léčebné výživy pánovi, který léta pracuje jako pekař ve velké pekárně. Když jsme se dostali k tomu, že v rámci jeho doporučené diety by…
0
+
Spokojených klientů
0
Let zkušeností
0
+
Seminářů a workshopů

DOMLUVME SI KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 634 113,
napište e-mail na martina.korejckova@seznam.cz nebo využijte prosím kontaktní formulář.

Nutriční poradnu mám v centru Plzně, ale využít mých služeb můžete i online.