Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

4 kroky k základnímu stravovacímu programu


Sdělte mi Vaše přání a představy

Po telefonu si domluvíme termín osobní schůzky a zodpovím Vaše prvotní dotazy. Pokud Vám nevyhovuje telefonické spojení, můžete použít objednávkový formulář nebo e-mail.

Osobní setkání v nutriční poradně

Na prvním setkání si popovídáme o Vašich potřebách, zdravotním stavu, životním stylu, stravování a zjistím Vaše celkové tělesné složení (měření, vážení na bioimpedannčím přístroji).

Jídelníček na míru do 5 pracovních dnů

Po setkání sestavím rámcový jídelníček na míru a tabulku doporučených potravin, které obdržíte na svoji emailovou adresu (nebo na přání poštou) do 5 pracovních dnů.

Následné setkání (do 60 minut dle potřeby)

A můžete se těšit i na další následnou konzultaci s přeměřením celkového tělesného složení (do 60 minut). Pokud by vám jedna nestačila, další se dají kdykoliv dokoupit.

Jak vypadá rámcový jídelníček,
který je důležitou součástí programu?

 • Co je rámcový jídelníček na míru?
 • Na jak dlouhé období se vytváří?
 • Díky čemu bude jídelníček detailně ušitý přímo Vám?
 • V čem spočívá kouzlo jídelníčku, který Vás bude bavit?

Jak probíhá "základní stravovací program"?

Nejprve si o všem povíme...

Probereme, co byste rádi s mou pomocí dosáhli a jaká jsou Vaše přání. Vyptám se Vás na vše od Vašeho zdraví, životního stylu, fyzických aktivit a stravovacích zvyklostí. Zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity - vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který proměří Vaše tělesné složení z hlediska množství tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie.

...potom zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity!

Vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který zjistí Vaše tělesné složení z hlediska množství tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie.

Na základě všeho Vám pak vytvořím rámcový jídelníček na míru...

Co je to rámcový jídelníček na míru a proč nás tak baví? To si přečtěte o kousek výše na této stránce na tlačítku "Všechny odpovědi najdete zde".

...a pak se minimálně ještě jednou setkáme.

Na následné schůzce přibližně po měsíci (trvající 30-60 minut) přeměřím Vaše tělesné složení, popovídáme si o tom, jak Vám jídelníček vyhovuje, připojím zdravé recepty a přidám další tipy, jak se orientovat při výběru potravin. Zkrátka probereme vše, co bude zrovna pro Vás aktuální a potřebné.

6 000 Kč

 • 1
  Úvodní konzultace + měření celkového tělesného složení v rozsahu 60 - 90 minut
 • 2
  Individuální rámcový jídelníček na míru
 • 3
  Tabulka doporučených potravin, Výživová doporučení, materiál Jak nakupovat potraviny
 • 4
  Interaktivní kontakt - jsem Vám k dispozici i mimo osobní setkání na messengeru a e-mailu
 • 5
  Jedna následná konzultace do 60 minut dle vaší potřeby s přeměřením celkového tělesného složení *
 • 6
  A něco navíc... průběžné recepty, články o stravování, edukační materiály
 • 7
  Na přání lze celé zrealizovat i online formou (přes videohovory)
 • 8
  Sleva pro pár (partneři, rodič - dítě, sourozenci, přátelé...) -10% z celkové ceny

* V případě nedostavení se na domluvený termín nebo zrušení domluveného termínu schůzky v čase kratším než 48 hodin,
je termín počítán za realizovaný za 50% ceny (nebo je odpovídající částka naúčtována posléze).

TIP pro Vás: jste-li z daleka,
využijte online formu jídelníčku

po vyplnění důkladného dotazníku, který zašlu na Váš e-mail, Vám sestavím stejně kvalitní rámcový jídelníček na míru online formou a tabulku doporučených potravin. Vše Vám bude taktéž odesláno na e-mail nebo poštou.

0
vteřin stačí na vaše přihlášení
0
minut trvá úvodní konzultace
0
let je věk, o který usilujeme 🙂

Slova spokojených klientů

"Jako každá druhá jsem vyzkoušla spousty nesmyslných diet, hladovění a stějně jsem pak skončila tak, že jsem vyjedla celou lednici. Řekla jsem dost a nechala si od Martinky sestavit jídelníček. Dodržuji stravování, co mi poradila a cítím se báječně. Jelikož jako zdravotní sestra pracuji i v noci, mám sestavené stravování, jak jíst i na noční směně. Jím několikrát denně, zkouším recepty, které Martinka s námi sdílí. A to mě baví! Život máme jenom jeden a je jen na nás jak se o něj staráme..."
Lucka Š.Zdravotní sestra
"Dělám sport prakticky vrcholově deset let a na Martinu Korejčkovou jsem narazil až minulý rok. Nebylo úplně pozdě, ale lituji, že jsem výživoveho odborníka nevyhledal již dříve. Po jediné konzultaci s Martinou jsem na tréninku neměl problém s hladem, pálením žáhy, plným břichem a na závodech v triatlonu a duatlonu měl letos nejlepší sezónu v životě. Samozřejmě bez dobrého tréninku není výživa rozhodujícím faktorem, ale nevěřím, že bych toto dokázal bez jejích rad a konzultací s ní."
Michal M.Sportovec
"Myslím, že sama mám přirozeně relativně zdravé návyky, ale vzhledem k mému výdeji jsem chtěla mít jistotu, že mému tělu nic neschází/nepřebývá. A výsledek předčil všechna má očekávání. Žádná striktní doporučení a tabulkové osekání potravin, ale opravdu citlivý přístup k mému celkovému biorytmu a dokonce započtení mých hříchů do energetického příjmu. Což je pro požitkáře, jako jsem já, opravdu důležité. Děkuji za tuto nevšední zkušenost a vřele doporučuji všem, kteří o změně uvažují."
Dita K.Obchodní referentka

Přečtěte si více: ráda se podělím o své know-how

Nejčtenější články na mém blogu

Jelikož se ve své nutričně poradně nejčastěji věnuji tématu hubnutí/redukci tělesné hmotnosti, tak je jasné, že na to, aby člověk vhodným způsobem redukoval svoji tělesnou hmotnost, tak je žádoucí zařazení pravidelného pohybu. Mám vysledováno, že takovou pravidelnou a dlouhodobě udržitelnou pohybovou aktivitou může být pro…
Přináším vám tipy, jak si na lepší stravování, pohyb a delší spánek najít více času.
Se svými klienty se v mojí nutriční poradně nejčastěji věnujeme tématu hubnutí – redukci hmotnosti. Dost často na klientech vidím, jak je to pro ně začarované téma – hubnou a přibírají pořád dokola a s každým dalším pokusem je jejich fixace na výsledek větší a…

DOMLUVME SI KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 634 113,
napište e-mail na martina.korejckova@seznam.cz nebo využijte prosím kontaktní formulář.

Nutriční poradnu mám v centru Plzně, ale využít mých služeb můžete i online.