Poznejte můj styl práce...

Hledáte jídelníček, kterému byste zcela nemuseli přizpůsobit svůj život,
ale který by se přizpůsobil Vám a zároveň splnil Vaše cíle?
Podívejte se v čem je můj styl práce a jídelníčků jiný...

Jak probíhá úvodní setkání?


Nejprve si o všem povíme...

probereme vše od Vašeho zdraví, životního stylu, fyzických aktivit, stravovacích zvyklostí až po Vaše přání, čeho byste rádi s mou pomocí dosáhli

...potom zjistím, jak je na tom Vaše tělesné složení - dle kvality i kvantity!

vysoce efektivní a bezbolestnou metodou bioelektrické impedance pomocí přístroje, který zjistí Vaše tělesné složení z hlediska tuku, svalů, vody a propočítá Vaši denní potřebu energie

Na základě všeho Vám pak vytvořím rámcový jídelníček na míru...

Co je to rámcový jídelníček na míru a proč nás tak baví? Více informací o jídelníčku...
Taktéž nezapomínám ani na plán vhodných pohybových aktivit a dalších aspektů životního stylu!

...a pak se minimálně ještě jednou setkáme...

na kontrolní schůzce přibližně po měsíci přeměřím Vaše tělesné složení, popovídáme si o tom, jak Vám jídelníček vyhovuje, připojím zdravé recepty a přidám další tipy, jak se orientovat při výběru potravin

TIP pro Vás: jste-li z daleka,
využijte online formu jídelníčku

po vyplnění důkladného dotazníku, který zašlu na Váš e-mail, Vám sestavím stejně kvalitní rámcový jídelníček na míru online formou a tabulku doporučených potravin. Vše Vám bude taktéž odesláno na e-mail nebo poštou.

Byli spokojeni...

"Chceš-li býti štíhlá v pase, dej si kuře, žádné prase. Kila dolů půjdou šmahem, uvidíš to před zrcadlem. To šlo rychle, panečku, díky Martě Korejčků. :-) Když jsem od základu překopala svůj životní styl, nikdy mě nenapadlo, že v novém způsobu života setrvám tak dlouho. Nyní je pro mě pohyb a zdravá strava na denním pořádku a já si bez toho nedokážu život představit. Se vším mi pomohla Martinka, která svému oboru opravdu rozumí a dělá ho s láskou, což se odráží ve výsledcích jejích klientů. Na konzultace docházím každý měsíc a výsledky mám vždy dobré. Vím, že velkou zásluhu na tom mám sama, ale s Marťou je to vše jednodušší. Vždy mi poradí ohledně výběru potravin, poskytne mi zajímavé recepty nebo doporučí dobré cvičení. Můžu jí napsat v podstatě kdykoliv a v mžiku pro mě má odpověď na všechno, co se týká výživového poradenství."
Veronika K.
"Před 5 lety jsem dostala celiakii. Nevěděla jsem, co mám jíst, sehnala jsem si pár receptů na internetu, ale nevěděla jsem, jaké množství si mohu dovolit... Raději jsem si dávala malé porce a jedla jen saláty, maso jsem také vypustila, měla jsem pocit, že ho nepotřebuji. Během 4 let jsem měla JO-JO efekt minimálně 6x. Martina mi upravila jídelníček na mojí dietu a další alergie potravin, které mám. Viděla jsem v ní "anděla" :-), který mi pomůže. Po úpravě jídelníčku jsem měla pocit, že jím strašně moc, ale teď vím, že mi ukázala správnou cestu. Bez správného jídelníčku a pohybu to prostě nejde. Nyní jsem se vrátila do "normální" váhy, která je i nižší, než jsem dostala celiakii. Nejen mně, ale i na mé doporučení mým rodinným příslušníkům, pomohla k veselosti, spokojenosti a cítit se velice dobře a nestydět se za to, jak vypadáme. Tímto děkuji Martince Korejčkové za pomoc a budu doporučovat její poradenství s čistým štítem, že každému se dá pomoci od tuků, stresu, nervů a s pocitem, jak vypadá. Přeji všem mnoho štěstí a zdravého životního stylu."
Jana C.
"Jsem celkem sportovně založená žena a snažím se i dodržovat zásady správného stravování. Bohužel i přesto se na některých mých partií objevují místa, která nejsou lichotivá. Konkrétně břicho, boky a stehna. I přes veškerou mou snahu se mi nepodařilo tento přebytečný tuk odstranit. Rozhodla jsem se na doporučení oslovit odborníka. Byla jsem velmi mile překvapena příjemným a vstřícným jednáním. Dozvěděla jsem se celkovou diagnostiku svého těla (procento svalů, tuků,vody v těle). Na základě ukázky mého vlastního jídelníčku jsme společně zjistily, kde "dělám" chyby a pomocí nového jídelníčku se snažily o nápravu. Za měsíc a půl jsem zhubla 5 kg. Celkově se cítím líp a jsem sama se sebou spokojenější, stále je ještě na čem makat, ale teď už vím jak, takže se nemám čeho bát! :-)"
Ivana P.
"Dělám sport prakticky vrcholově deset let a na Martinu Korejčkovou jsem narazil až minulý rok. Nebylo úplně pozdě, ale lituji, že jsem výživoveho odborníka nevyhledal již dříve. Po jediné konzultaci s Martinou jsem na tréninku neměl problém s hladem, pálením žáhy, plným břichem a na závodech v triatlonu a duatlonu měl letos nejlepší sezónu v životě. Samozřejmě bez dobrého tréninku není výživa rozhodujícím faktorem, ale nevěřím, že bych toto dokázal bez jejích rad a konzultací s ní. Stojí za to, udělat si pár hodin času... Teda alespoň Vám, kteří se chcete zlepšovat, protože nezáleží na Vaší aktuální výkonnosti."
Michal M.
"Milá Martinko, děkujeme za odbornou péči o naše tělesné schránky. Začalo to v březnu 2015, Dita - 71 kg/164 cm a Patrik - 116 kg/190 cm. Je prosinec 2015 a výsledky jsou - Dita 64 kg , Patrik 102 kg. Oba jsme moc spokojení, nakopla jsi nás k lehčímu, spokojenějšímu žití. Ochotně kdykoli poradíš, přidáš zdravé recepty, doporučíš pro nás neznámé potraviny. Děkujeme a i nadále se rádi necháme od Tebe "hlídat". Dita a Patrik"
Dita K. + Patrik V.
"Před několika lety mi byl diagnostikován diabetes mellitus I. typu současně znásobený celiakií. Výživové poradkyně v nemocnici mě tehdy edukovaly na dvě různé diety, které se ovšem v podstatě vylučují. Naštěstí nade mnou stál milý anděl Martina Korejčková, která mi od začátku vedla ke správné stravě, co se jednak dodržování obou vcelku náročných diet týče, zároveň ale takové, po které se cítím fajn, mám spoustu energie a s chutí také rozhodně nestrádám. Spíše naopak, protože dnes je možné ochutnat tolik skvělých jídel a surovin, že považuji za obrovskou škodu zůstávat u nudných knedlíků s omáčkou. Chtěla bych tedy tímto říci jedno velké DÍKY!"
Martina V.lékařka
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Bc. Martina Korejčková, DiS.

nutriční terapeutka; Smetanovy sady 332/6, Plzeň
tel.: 721 634 113; e-mail: martina.korejckova@seznam.cz