Adresa nutriční poradny: Smetanovy sady 332/6, Plzeň                  tel: 721 634 113

 

V jaké oblasti Vám mohu pomoci?

\"Sbíráte odvahu na změnu ve svém životním stylu?
Teď už nemusíte, na této cestě budu totiž s Vámi a nakonec sami zjistíte,
jaká zábava to ve skutečnosti je!\"

Sestavení rámcového jídelníčku na míru

Individuální ídelníček na míru, který Vás bude bavit, přinášet výsledky a bude Vašim průvodcem dlouhou dobu.

1990 Kč

podrobná úvodní konzultace (cca 90 min.)

setavení jídelníčku na míru

kontrola s přeměřením (30 - 60 min.)

Individuální dlouhodobý výživový program

Ať již potřebujete zhubnout nebo nabrat tělesnou či svalovou hmotnost, na Vaší cestě Vás budu ráda doporovázet.

2300 Kč - 3600 Kč

podrobná úvodní konzultace (cca 90 min.)

setavení jídelníčku na míru

pravidelné kontroly s přeměřením

dopsat, co lidé dostanou navíc

 

Sestavení individuálního jídelníčku online

Nemáme možnost setkat se osobně? Stejně kvalitní jídelníček si můžete objednat, i když bydlíte daleko.

1500 Kč

podrobná anamnéza přes email

setavení jídelníčku na míru online

tabulka doporučených potravin

Sestavení jídelníčku při akutních i chronických onemocněních

Nebuďte na stravování při Vašem onemocnění sami a mějte možnost podílet se na svém zdraví pomocí správné výživy

1990 Kč

podrobná úvodní konzultace

setavení jídelníčku na míru

kontrola s přeměřením (60min.)

Zakoupení testu na potravinové intolerance Food detective

Zprostředkování testů reakcí na potraviny (potravinové „intolerance“) z kapky kapilární krve

2300 Kč - 3600 Kč

testuje 46 základních potravin a skupin potravin

 mléko, lepek, obiloviny, vejce, maso, kvasnice...

možnost sestavení jídelníčku dle výsledků

Další služby - sestavení jídelníčků pro školy, firmy; přednášky...

Velmi ráda předávám své znalosti, zkušenosti a radost i dále, nejen za zdmi své pracovny...

350 Kč/hod

jídelníčky pro školy, firmy

přednášky, besedy, psaní článků

samostatné konzultace, kontroly, měření

"Chceš-li býti štíhlá v pase, dej si kuře, žádné prase. Kila dolů půjdou šmahem, uvidíš to před zrcadlem. To šlo rychle, panečku, díky Martě Korejčků. 🙂 Když jsem v lednu od základu překopala svůj životní styl, nikdy mě nenapadlo, že v novém způsobu života setrvám tak dlouho. Nyní je pro mě pohyb a zdravá strava na denním pořádku a já si bez toho nedokážu život představit. Se vším mi pomohla Martinka, kterou znám už dlouho, ale jako nutriční terapeutku ji navštěvuji teprve od března. Marťa svému oboru opravdu rozumí a dělá ho s láskou, což se odráží ve výsledcích jejích klientů. Na konzultace docházím každý měsíc a výsledky mám vždy dobré. Vím, že velkou zásluhu na tom mám sama, ale s Marťou je to vše jednodušší. Vždy mi poradí ohledně výběru potravin, poskytne mi zajímavé recepty nebo doporučí dobré cvičení. Můžu jí napsat v podstatě kdykoliv a v mžiku pro mě má odpověď na všechno, co se týká výživového poradenství. S Marťou jsem maximálně spokojená a hodlám jejích služeb využívat i do budoucna. "
Veronika K.26 let
"Před 5 lety jsem dostala celiakii. Nevěděla jsem, co mám jíst, sehnala jsem si pár receptů na internetu, ale nevěděla jsem, jaké množství si mohu dovolit... Raději jsem si dávala malé porce a jedla jen saláty, maso jsem také vypustila, měla jsem pocit, že ho nepotřebuji. Během 4 let jsem měla JO-JO efekt minimálně 6x. Ale poté jsem měla čest poznat Martinu Korejčkovou a zhruba před rokem jem jí požádala, aby mi upravila jídelníček na mojí dietu a další alergie potravin, které mám. Viděla jsem v ní "Anděla" :-), který mi pomůže. Nevěděla jsem si už rady, protože během 4 let jsem přibrala 11 kg. Po úpravě jídelníčku jsem měla pocit, že jím strašně moc, ale teď vím, že mi ukázala správnou cestu. Bez správného jídelníčku a pohybu to prostě nejde. Jídelníček si upravuji i na větší porce, při pohybu je energie potřeba :-). Nyní jsem se vrátila do "normální" váhy, která je i nižší, než jsem dostala celiakii. Nejen mně, ale i na mé doporučení mým rodinným příslušníkům, pomohla k veselosti, spokojenosti a cítit se velice dobře a nestydět se za to, jak vypadáme. Tímto děkuji Martince Korejčkové za pomoc a budu doporučovat její poradenství s čistým štítem, že každému se dá pomoci od tuků, stresu, nervů a s pocitem, jak vypadá. Přeji všem mnoho štěstí a zdravého životního stylu."
Jana C.29 let
"Ráda bych se podělila o svou zkušenost s nutriční terapeutkou Martinou Korejčkovou. Jsem celkem sportovně založená žena, pohyb mi nedělá problém a snažím se i dodržovat zásady správného stravování. Bohužel i přesto se na některých mých partií objevují místa, která nejsou lichotivá. Konkrétně břicho, boky a stehna. I přes veškerou mou snahu se mi nepodařilo tento přebytečný tuk odstranit. Rozhodla jsem se na doporučení oslovit odborníka. Byla jsem velmi mile překvapena příjemným a vstřícným jednáním. Dozvěděla jsem se celkovou diagnostiku svého těla (procento svalů, tuků,vody v těle). Na základě ukázky mého vlastního jídelníčku jsme společně zjistily, kde "dělám" chyby a pomocí nového jídelníčku se snažily o nápravu. Za měsíc a půl jsem zhubla 5 kg. Celkově se cítím líp a jsem sama se sebou spokojenější, stále je ještě na čem makat, ale teď už vím jak, takže se nemám čeho bát! Nebojte se a zkuste to taky !! :-)"
Ivana P.27 let
"Dělám sport prakticky vrcholově deset let a na Martinu Korejčkovou jsem narazil až minulý rok. Nebylo úplně pozdě, ale lituji, že jsem výživoveho odborníka nevyhledal již dříve. Po jediné konzultaci s Martinou jsem na tréninku neměl problém s hladem, pálením žáhy, plným břichem a na závodech v triatlonu a duatlonu měl letos nejlepší sezónu v životě. Samozřejmě bez dobrého tréninku není výživa rozhodujícím faktorem, ale nevěřím, že bych toto dokázal bez jejích rad a konzultací s ní. Stojí za to, udělat si pár hodin času... Teda alespoň Vám, kteří se chcete zlepšovat, protože nezáleží na Vaší aktuální výkonnosti."
Michal M.32 let
"Před několika lety mi byl diagnostikován diabetes mellitus I. typu současně znásobený celiakií. Výživové poradkyně v nemocnici mě tehdy edukovaly na dvě různé diety, které se ovšem v podstatě vylučují. Naštěstí nade mnou stál milý anděl Martina Korejčková, která mi od začátku vedla ke správné stravě, co se jednak dodržování obou vcelku náročných diet týče, zároveň ale takové, po které se cítím fajn, mám spoustu energie a s chutí také rozhodně nestrádám. Spíše naopak, protože dnes je možné ochutnat tolik skvělých jídel a surovin, že považuji za obrovskou škodu zůstávat u nudných knedlíků s omáčkou. Chtěla bych tedy tímto říci jedno velké DÍKY!"
Martina V.24 let
"Milá Martinko, děkujeme za odbornou péči o naše tělesné schránky. Začalo to v březnu 2015, Dita - 71 kg/164 cm a Patrik - 116 kg/190 cm. Je prosinec 2015 a výsledky jsou - Dita 64 kg , Patrik 102 kg. Oba jsme moc spokojení, nakopla jsi nás k lehčímu, spokojenějšímu žití. Ochotně kdykoli poradíš, přidáš zdravé recepty, doporučíš pro nás neznámé potraviny. Děkujeme a i nadále se rádi necháme od Tebe "hlídat". Dita a Patrik"
Dita K. + Patrik V.47 a 41 let

Bc. Martina Korejčková, DiS.

nutriční terapeutka, Plzeň
tel.: 721 634 113; e-mail: martina.korejckova@seznam.cz